Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
53 %
0.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

“Të gjithë njerëzit e mirë besuam në pafajësinë tënde”, gazetari i shkruan Elsa Lilës: Si do ta përtypin m*tin ata që…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar pas lajmit se këngëtarja Elsa Lila ëhstë liruar nga çdo akuzë në shtetin fqinj.

Ai i shkruan këngëtares së të gjithë njerëzite mirë kanë besuar te pafajësia e saj, ndërkohë gazetari shton se si do të “përtypin moralin” ata të cilët deshën ta fundosin atë.

“Si do ta mertypin mutin moral, ata dhe ato qe deshen ta perdhosin, ta fundosin, e ta shkaterrojne artisten e madhe, e njeriun e mire: Elsa Lilen?!

Ajo eshte liruar nga arresti, dhe çdo dyshim dhe akuze ka rene ne zorren e trashe te nje pjese te pismiletit shqipetar, qe behen hetues, prokuror e gjykates.

Elsa, te gjithe njerezit e mire kemi besuar ne pafajesin tende”, shkruan Zeka.

Ditën e djeshme avokati Saimir Visha tregoi se ndaj mbesës së tij kanë rënë të gjitha akuzat.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare u arrestua më 16 mars në Itali pasi akuzohej si një person i përfshirë në një grup kriminal që merrej me trafikun e drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img