Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Të gjithë në panik nga zjarri në Turqi, dikush filmon dhe zbulon të dashurin e Kejvina Kthjellës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë. Mirëpo asaj i janë prishur planet për shkak të situatës kritike nga zjarret në vendin turistik.

Kejvina ka qenë në varkë bashkë me turistë të tjerë, por edhe më të dashurin e saj të cilin e ka mbajtur sekret deri më tani. Rastësisht këngëtarja serbe, Jelena Karleusa ka filmuar dhe video është shpërndarë në rrjete sociale, duke zbuluar kështu të dashurin e saj i cili mban një maskë anti-covid në fytyrë.

Emri i tij sigurish nuk dihet. Kejvina Kthella ka publikuar edhe më parë foto me partnerin, por i ka mbuluar imazhin. Megjithatë tani ai nuk është më ‘sekret’.

kejvina me te dashurin

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img