Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Të gjithë mendoni se janë ndarë, çifti i telenovelës së “Big Brother” zbulon hapin e madh dhe mjaft të rëndësishëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

54a22fcff21b255b29d0e0cc4de5ef7e

Lidhja e Xhenit me Bernard brenda shtëpisë së “Big Brother” është konsideruar si telenovelë sepse çdo javë shfaqej videoja me momentet më pikante mes tyre.

U përfol shumë për një ndarje mes tyre por siç duket Xheni e ka hedhur poshtë këtë thashethem teksa poston një foto nëpërmjet të cilës tregon më shumë se kaq.

Xheni ka postuar një fotografi ku shfaqen disa çelësa vendosur mbi tavolinë ku shkruan, “Home” dhe Bernard.

Me këtë foto bukuroshja e “Big Brother” ka lënë të kuptohet se kanë nisur bashkëjetesë. Duhet të themi se çifti simpatik ka hedhur një hap të madh dhe po aq të rëndësishëm në jetë.

rfgdgfd.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img