Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Të gjithë kundër Kendall Jenner (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur dhe gjithashtu motra e klanit Kardashian-Jenner, Kendall ka bërë që e gjithë bota të vihet kundër saj pas një veprimi aspak të hijshëm gjatë ceremonisë Met Gala e organizuar mbrëmjen e djeshme.

Modelja e cila u shfaq e veshur shumë thjeshtë me një jupswit të thjeshtë e të bardhë, gjatë momentit që po pozonte përpara aparatëve fotografikë, ka shtyrë një badigard i cili e pengonte të dilte si një profesioniste.

Pikërisht ky veprim i saj ka acaruar fansat të cilët shumica i janë drejtuar me pyetjen: Çfarë të duket vetja ty?

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img