Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të futura në thasë dhe të vulosura, mbërrijnë në Kosovë votat e Diasporës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce5c0d851830cb7f12ffa0da2282824b

Kanë mbërritur në Kosovë votat e qytetarëve të diasporës, të cilët kanë zgjedhur partinë e preferuar për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Të futura në thasë dhe të vulosura, ato janë transportuar nga Qendra transitore Postare drejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve të shoqëruara nga patrulla të policisë.

Gjatë transportimit kanë qenë të pranishëm edhe vëzhguesit e akredituar nga partitë politike dhe organizatat e interesuara.

Kujtojmë që zgjedhjet e parakohshme parlamentare do të mbahen në Kosovë në 14 shkurt.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img