Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Të futem apo jo në Big Brother? Këngëtari shqiptar në mëdyshje, kërkon ndihmën e publikut

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi Ago duket se ka marrë një ftesë nga produksioni i “Big Brother Vip Kosova” për të qenë pjesë e banorëve.

Por mesa duket kjo e ka futur në dilemë atë, pasi ai ka pyetur publikun se çfarë mendim kanë për këtë.

Këngëtari nuk ka publikuar ende asnjë përgjigje të ndjekësve, si dhe vendimi i tij për të hyrë në “BBVK” apo jo, nuk dihet. Gjithsesi kjo mbetet për t’u parë.


Më shumë