Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Të frymëzuar nga “Titanic”, djali propozon partneren në anije, por çfarë shkoi keq? Shikoni videon

Lajme të ngjashëm

Një moment i sikletshëm ka qenë për një çift propozimi  për martesë.  Ata kishin në plan për të ribërë skenën e Titanikut, që të gjithë e mbajnë mend, djali ulet në gjunjë për t’i propozuar partneres së tij për martesë.

Deri këtu se gjithçka është në rregull, por më pas plani i tyre prishet. Por në momentin që djali ulet në gjunjë për të propozuar të dashurën, atij i bie unaza në det e në përpjekje për ta kapur, bie dhe vetë, ndërsa vajza shihet duke qeshur me skenën.

Fatmirësisht unaza ndodhej në kuti dhe ai arriti ta marrë sërish, duke përfunduar  gjestin romantik. Megjithatë ky do të mbetet një nga kujtimet më të bukura për ta.

Më shumë