Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të fiksuar pas “Ellen Show”? Pas akuzave për ngacmime dhe bullizime vjen lajmi i keq: Mbaroi, nuk është më sfiduese…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ellen DeGeneres Show” është një ndër emisionet më të ndjekur, ku vetëm pak muaj më parë nga “People’s Choice Awards” është klasifikuar si një ndër emisionet me shikueshmëri më të lartë në të gjithë botën.

Epo, së fundmi një lajm i keq ka ardhur për të gjithë adhuruesit e emisionit dhe prezantueses 62-vjeçare Ellen DeGeneres.

Rrugëtimit të këtij emisioni do t’i vijë fundi në sezonin e ardhshëm në vitin 2022 dhe ka qenë vetë DeGeneres ajo e cila dha lajmin e “keq”. Për 62-vjeçaren ka ardhur momenti që ky spektakël të mbarojë pasi sipas saj sado e mrekullueshme të jetë nuk është më një sfidë.

“Kur ju jeni një person krijues, ju dueht vazhdimisht të sfidoheni. Sado e mrekullueshme është kjo shfaqje dhe sa argëtuese, nuk është më një sfidë, prandaj mbaroi”, tha ajo.

Vitin e kaluar Ellen DeGeneres u përball me një valë akuzash publike se shfaqja e saj kishte një mjedis toksik pune, ngacmues, ku bullizohen dhe shkelen të drejtat e pjesëtarëve të skuadrës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img