Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

“Të dua”, Tirana “vishet” me zemrat e dashurisë për Shën Valentin

Lajme të ngjashëm

Me rastin e 14 shkurtit, Tirana është “veshur”me zemrat e dashurisë duke i dhënë ngjyrën e veçantë të saj.

Mjafton t’i hidhni një sy nesër rrugëve të kryeqytetit dhe do shihni tollumbacë të kuq dhe me drita.

Si çdo vit fjala “Të dua” është gdhendur sërish në qendër, vendi i preferuar për foto nga çiftet. Nuk mungon as tuneli i ndriçuar që pret të përshkrohet nesër nga të dashuruarit.

Më shumë