Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Të dua”, Tirana “vishet” me zemrat e dashurisë për Shën Valentin

Shkruar nga Newsbomb
“Të dua”, Tirana “vishet” me zemrat e

Me rastin e 14 shkurtit, Tirana është "veshur"me zemrat e dashurisë duke i dhënë ngjyrën e veçantë të saj.

Mjafton t’i hidhni një sy nesër rrugëve të kryeqytetit dhe do shihni tollumbacë të kuq dhe me drita.

Si çdo vit fjala “Të dua” është gdhendur sërish në qendër, vendi i preferuar për foto nga çiftet. Nuk mungon as tuneli i ndriçuar që pret të përshkrohet nesër nga të dashuruarit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese