Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

“Të dua”, Rudina Dembacaj uron me fjalë të ëmbla djalin e Markut: Gëzuar ditëlindjen biri im

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Dembacaj  gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Mark Frrokut.

Sot djali i tij ka ditëlindjen dhe aktorja ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të ëmbla. Përmes një fotoje me Leonardon ku të dy shihen të buzëqeshur, Rudina shkruan: Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua.

Mark Frroku dhe Rudina po shijojnë dashurinë e tyre dhe shumë shpejt do të kemi një dasëm. Si Marku ashtu dhe Rudina janë përpjekur që në familjen e tyre të mbizotërojë harmonia dhe nga sa na kanë treguar fëmijët e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

spot_img

Më shumë

spot_img