Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

“Të dielë të mbarë”, Ilir Meta pozon i buzëqeshur me macen e tij, Sashën

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta u ka uruar shokëve të tij në rrjetet sociale një të dielë të mbarë.

Ish-presidenti i “zhveshur” nga kostumi i politikanit, ka ndarë një foto ku shihet i buzëqeshur. Meta poston foto me macen e tij Sashën dhe u uron një fundjavë të mbarë të gjithë shqiptarëve.

“Të dashur miq! Bashkë me Sashën ju urojmë një të dielë të mbarë!” shkruan Meta në postimine t ij.


Më shumë