Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Shansi i Fundit që Fatmir Mediu të gjykohet”, Mero Baze “thumbon” dhe Shkëlzen Berishën: Investitori i boronicave në Gërdec

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Mero Baze ka reaguar pas lajmërimit të SPAK se ka nisur hetimet për ish-ministrin e Mbrojtjes në qeverinë Berisha, Fatmir Mediu.

Kujtojmë se Mediu është paditur nga familja Durdaj, të cilët humbën gjatë shpërthimit të Gërdecit djalin e tyre 7-vjeçar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Mero Baze shkruan se rihapja e dosjes së Gërdecit është shansi i fundit që Fatmir Mediu ende i pagjykuar të shkojë para drejtësisë.

“Rihapja e dosjes së Gërdecit është shansi i fundit që Fatmir Mediu ende i pagjykuar të shkojë para drejtësisë. Tani është dhe deputet i Gërdecit dhe ka kuptim të jetë në regull me banorët. Po ashtu dhe investitori i boronicave në Gërdec”,- shkruan Mero Baze.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img