Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

‘Të çohemi dhe ta heqim atë farë’, thirrja nga Shkodra e gruas në karrocë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë vizitës së tij në Shkodër, kreu i PD-së Lulzim Basha takoi një tur takimesh me banorët dhe tregatrët.

albsig

spring

Shumë prej tregtarëve shprehnin shqetësimet e tyre ndërkohë që Basha theksoi se 16 shkurti do të jetë data kur të gjithë qytetarët do të bashkohen për të marrë në dorë fatet e tyre dhe për të rrëzuar nga pushtetin e qeverisë së Ramës.

Gjatë turit të tij, një grua me aftësi të kufizuara teksa u takua me kryedemokratin bëri thirrje për të rrëzuar kryeministrin Rama, pasi siç tha ajo nuk i dalin paratë që merr nga shteti as për ilaçe.

 ‘Të çohemi të gjithë e të heqim atë farë. Jam kështu (në karrocë), por kisha ardhur’, tha qytetarja.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img