Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Të buzëqeshura krah njëra-tjetrës, Yuri Kim poston foton me Dua Lipën: E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim, ka pozuar krah këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Në llogarinë e saj në “Tëitter”, Kim shkruan se e ka uruar qytetaren më të re të Shqipërisë, pasi Dua ditën e djeshme mori pasaportën shqiptare.

Më tej ambasadorja nuk ka nguruar të shprehë dhe emocionet për koncertin i icli do të mbahet mbrëmjen e sotme nga Dua me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Dua që prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri dhe ka zhvilluar një sërë takimesh me figurat politike të vendit.

“E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë dhe e emocionuar për koncertin e Dua Lipës sonte për të festuar 110 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë”, shkruan Yuri Kim.

Më shumë


spot_img

spot_img