Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Të buzëqeshura krah njëra-tjetrës, Yuri Kim poston foton me Dua Lipën: E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë

Shkruar nga Newsbomb
Të buzëqeshura krah njëra-tjetrës, Yuri Kim poston foton me

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim, ka pozuar krah këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Në llogarinë e saj në “Tëitter”, Kim shkruan se e ka uruar qytetaren më të re të Shqipërisë, pasi Dua ditën e djeshme mori pasaportën shqiptare.

Më tej ambasadorja nuk ka nguruar të shprehë dhe emocionet për koncertin i icli do të mbahet mbrëmjen e sotme nga Dua me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Dua që prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri dhe ka zhvilluar një sërë takimesh me figurat politike të vendit.

“E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë dhe e emocionuar për koncertin e Dua Lipës sonte për të festuar 110 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë”, shkruan Yuri Kim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese