Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Të buzëqeshur krah njëri-tjetrit, Meta publikon foton me Kryemadhin: Së bashku me Monikën dhe Lurën…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta së bashku me bashkëshorten Monika Kryemadhi po e kalojnë fundjavën larg politikës.

Meta ka publikuar një foto ku shihet i buzëqeshur krah Kryemadhit, teksa në krahë mbajnë një vajzë të vogël që quhet Lura.

Kreu i PL dhe ish-kryetarja e LSI, shihen të veshur sportiv, larg “rrobave” të politikës teksa shijojnë fundjavën.

“Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!” shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img