Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“Të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën”, këngëtarja revoltohet për Mini-Shengenin: Edhe 1000 trarë të vënë me Kosovën…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka reaguar e revoltuar për nismën e “Mini-Shengenit” i cili u pagëzua dje me emrin “Open-Balkan”. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka thumbuar kryeministrin Edi Rama, duke u shprehur se me “Kosovën janë vendosur trarë, ndërsa me Serbinë bëhen krushqi”.

“Trarë me Kosovën e Mini-schengen me Serbinë, ose thënë të ndryshe, të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën”, ka shkruar ajo në InstaStory.

228280483 961070537805230 1561442181265873994 n

Më pas këngëtarja ka publikuar një fotografi të një djali me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë në shpinë, duke shkruar se “jemi një”, ndërsa shkruan më tej se do të bojkotojë çdo produkt jo-shqiptar.

“Nuk e di për ju, por unë do bojkotoj çdo produkt jo-shqiptar e jo-shqiptar të Kosovës, të Dardanisë. Do shkoj në Dardani sikur 1000 trarë të vënë. Do shkoj në Shkup e jo në Skopje, në Tetovë, Gorstivar, në Mal të Zi e jo në Montenegro. Të na falin shqiptarët e Kosovës për këtë lëndim. Jemi një”, ka shkruar këngëtarja.

228533566 349016106771088 2551395254288981304 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img