Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Të bëftë mirë në b*thë’, habit grimieri i famshëm Mario, me komentin që i bën Bebe Rexhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3dc418485f288c0412e3a88c2d28c89

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha së fundmi është bërë imazhi më i ri i firmës së njohur ‘Lays’.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një reklame që ka realizuar dhe shfaqet duke ngrënë patetina.

Por miku i saj, e njëkohësisht grimieri i famshëm Mario Dedivanoviç ka bërë një koment shumë për të qeshur. 

“Të bëftë mirë në b*thë”, ka shkruar ai me shaka duke i dërguar dhe një të puthur Bebes.

auto_lovn_11551791406.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img