Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

‘Të bashkohemi të gjithë burra e gra’, njoftimi që po shpërndahet: Kuksianët skenar për Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

6704da7273211e4ab523ce8bc9d2bece

Opozita e dalë tashmë nga Parlamenti ka paralajmëruar protesta në të gjithë vendin, sipas saj deri në rrëzimin e kryeministrit Edi Rama.

Ndërkohë, një njoftim po shpërndahet në rrjet. Kuksianët kërkojnë që ditën e premte të ngrihen në protestë dhe t’i bllokojnë rrugën kryeministrit Edi Rama që si duket ka planifikuar të vizitojë qytetin verior.

Ky njoftim është shpërndarë edhe nga nënkryetari i PD, Edi Paloka.

Kukjtojmë se ky skanar nuk është i panjohur nga opozita. Herën e fundit u shoqërua në polici edhe ish deputeti demokrat Luçiano Boçi pasi tentoi t’i bllokonte rrugën kryeministrit në Elbasan.

kukesi.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img