Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Të armatosur dhe me maska, grabitet nga 3 persona supermarketi në Peqin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një supermarket në Peqin ka rënë preh e një grabitjeje gjatë natës.

Bëhet me dije se është grabitur nga disa persona pronari i një supermarketi. Agim Spahiu ka rënë pre e dhunës dhe më pas nën kërcënimin e armës i është marrë shuma e parave ditore.

Burime për media bëjnë me dije se tre persona  të armatosur me kallashnikov dhe me maska kanë grabitur supermarketin dhe më pas janë larguar me një automjet që i priste jashtë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img