Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Të akuzuar për një seri vjedhjesh, policia greke publikon fotot dhe emrat e 3 shqiptarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b71bd50ba89715018431e4620578780a

Policia greke ka publikuar foton e tre shqiptarëve të cilët akuzohen për një seri vjedhjesh.

Bëhet me dije se janë arrestuar shtetasit Fari Rakip Meta, 49-vjeç, Adi Ibrahim Meta, 34-vjeç dhe Panajotis Dine Berisha, 25-vjeç.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët janë arrestuar më 8 dhjetor të këtij viti, pasi akuzohen për një sëri vjedhjesh dhe që ishin kthyer në makth për qytetarët grek.

Personat janë të akuzuar për shumë vjedhje në zonën e Notia Prostia.

Fari Rakip Meta, 49-vjeç

24_12_2020fariiok.jpg

24_12_2020fari22.jpg

Adi Ibrahim Meta, 34-vjeç

24_12_2020adiok.jpg

24_12_2020adiok2_copy.jpg

Panajotis Dine Berisha, 25-vjeç

24_12_2020berisaok-1.jpg

24122020berisha002ok.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img