Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Tayna publikon bisedën private, ja ç’i thotë babai për koncertin në Londër (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d4132af72a41e5663ccef079623242b8

Tayna është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pëlqyera në Shqipëri e Kosovë, por jo vetëm.

Reperen e talentuar e kemi parë të këndojë edhe jashte trojeve shqiptare.

Së fundmi ajo ka udhëtuar në Londër për disa koncerte. Pas përfundimit të njërit prej tyre, ajo i ka dërguar foto babait, i cili nuk nguron ta shfaqi lumturinë për vajzën e tij.  

Tayna e ka bërë publike bisedën me të atin, duke postuar një ‘screenshot’ të mesazheve në ‘Instastory’.

biseda.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img