Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Tayna “ngre në këmbë Durrësin”, “tërbon” pushuesit duke i bërë “twerk” para syve (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse dëgjojmë se diku andej nga bregdeti ka plasur “bomba”, atëhere e sigurt që do të ketë “gisht” ndonjë nga reperet tona hot. Kësaj rradhe ka qenë Tayna e cila ka “tërbuar” pushuesit e Durrësit.

Reperja ka çelur sezonin e koncerteve dhe ka dhuruar një super performancë për fansat e saj.

Të gjithë me telefona në duar nuk mund të qëndronin pa filmuar atë teksa bënte twerk. Tayna tashmë njihet për natyrën e saj shpërthyese dhe atmosferën bombastike që krijon në vendet ku është duke performuar.

Me hapjen e sezonit turistik edhe këngëtarët kanë filluar të punojnë duke performuar gjatë ditës në ambiente të ndryshme.

Më shumë

spot_img
spot_img