Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Tayna “e tepron”, pa mbathje provokon duke shtrënguar… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperja Tayna ka gjetur kohën në këto ditë “busy” vere me koncerte e angazhime, që të ngacmojë fansat në rrjete sociale.

Ajo poston shpesh në llogarinë e saj në Instagram, por këtë herë ka provokuar së tepërmi.

Së fundmi, reperja ka publikuar në “Instagram” një foto të “nxehtë” teksa shihet me reçipeta e duke mbajtur gjoksin me duar, ndërsa në pantallona nuk i duken mbathje. Fansat kanë vërshuar me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img