Taulant Xhaka merr në mbrojtje Granitin: Lexoni njëherë pastaj flisni palidhje

Publikuar tek: sport, më 12:58 30-08-2016 Taulant Xhaka merr në mbrojtje Granitin: Lexoni njëherë pastaj flisni palidhje

Taulant Xhaka ka dalë në mbrojtje të vëllait të tij, Granitit, pas vendimit të këtij të fundit për të mos kaluar te Përfaqësuesja e Kosovës.

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare kërkon nga tifozët që lexojnë argumentat e të vëllait, pastaj të bëjnë komentet që sipas tij janë tërësisht palidhje.

“Respekt vëlla! Për disa shqiptar që nuk marrin vesh nga futbolli dhe shikojnë se si të ulin njerëzit poshtë, hyni në këtë faqe dhe lexoni pak përpara se të flisni fjalë pa lidhje dhe që nuk kanë as pal logjikë njerëzore”, shprehet Taulanti.

Lexo edhe: Letër e hapur nga Granit Xhaka për tifozët shqiptarë: Ju nuk e dini sa ju dua, me Zvicrën nuk do tregohem bukëshkalë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010309934616089
array(1) { ["section"]=> string(83) "taulant-xhaka-merr-ne-mbrojtje-granitin-lexoni-njehere-pastaj-flisni-palidhje-51300" }