Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Taulant Mukën e tallin keq, VIDEO që do t’ju shkrijë gazit…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video humoristike e përgatitur nga emisioni “Boom” po bën xhiron e rrjetit.

Taulant Muka, ish-zv.ministri i Arsimit, i dorëhequr një javë më parë, ka habitur në intervistën e tij me Beti Njumën.

Muka i drejtohet vetes së tij gjatë gjithë kohës në vetën e tretë dhe i rrëfen gazetares se me ç’kushte u përball në ministri, ku nuk gjeti as letra higjienike e as kafe.

Çdo koment do ishte i tepërt, ndaj ju ftojmë të ndiqni videon! 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img