Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Taulant Balla tha se do nisin procedurat për shkarkimin e Metës, reagon Presidenca: Tao Tao, afrohu afrohu!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenca i përgjigjet sekretarit të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i cili pak më parë është shprehur se të hënën ata do të nisin proceduart për shkarkimin e Ilir Metës.

“Tao Tao AFROHU AFROHU! Se do ta marrësh përgjigjen ti dhe të gjithë armiqtë e Shqipërisë!”, shkruan Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit Ilir Meta.

Ndërkohë, më herët gjatë ditës së sotme Presidenca reagoi dhe për zërat kundër Metës, duke thënë se ai nuk do të dorëhiqej pasi Rama nuk i kishte fituar zgjedhjet në mënyrë demokratike.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img