Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Taulant Balla përshëndet vendimin për dëbimin e Gjokoviç: Nëse s’je i vaksinuar, i thua shnet turneut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendimi i Australisë për të dëbuar kampionin e tenisit Novak Gjokoviç ka nxitur reagime të shumta si në botë edhe në vendin tonë.

Pas Erion Braçes, i cili ironizonte në një postim duke krahasuar situatën me personazhet e njohur publikë shqiptarë, ka reaguar edhe Taulant Balla.

Kreu i grupit parlamentar të PS, thotë se rregullat dhe ligji janë njësoj për të gjithë.

“LIGJI DHE RREGULLAT JANË PËR TË GJITHË NJËLLOJ!

Mund të jesh kampion bote, por nëse duhet të jesh i vaksinuar dhe nuk je, të deportojnë e të nisin për në shtëpi dhe i thu shnet turneut. Vendimi i Australisë me tenistin Djokovic ishte shembull”, shkruan Balla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img