Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Taulant Balla kthehet FITIMTAR në shtëpi, pas tre muajsh takon vajzën e tij: Më në fund tek Melani

spot_img

Lajme të ngjashëm

Taulant Balla arriti të triumfojë në qytetin e Elbasanit në zgjedhjet e 25 prillit.

Pas takimeve të shumta në çdo shtëpi në qarkun e Elbasanit me qytetarë të ndryshëm, Balla tani që ka përfunduar gjithçka është kthyer në shtëpinë e tij për të kaluar momente të bukura pranë familjes dhe vajzës së tij, Melani.

albsig

Ka qenë Balla ai që ka shpërndarë një foto të bukur krah vajzës së tij, Melani ku të dy shihen mjaft të lumtur, Balla që ka arritur të kthehet triumfues në shtëpi dhe Melani që ka pranë babin.

“Pas 3 muajsh, më në fund tek Melani”, shkruan Balla.

Në qytetin e Elbasanit Partia Socialiste ka arritur të mbledhë 86.224 vota, Partia Demokratike 57.878 vota, ndërsa Lëvizja Socialiste për Integrim 6.892 vota.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img