Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

“Taulant Balla, Elbasani TY TË DO”, DRONI me dedikimin për deputetin e PS fluturon në NDESHJEN Shqipëri-Hungari! Stadiumi thërret “Rama ik” (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një dron me një mesazh politik ka fluturuar gjatë pjesës së dytë të ndeshjes Shqipër-Hungari në Elbasan Arena.

Droni është ngritur mbi stadium ndërsa kishte një banderolë me mesazhin “Taulant Balla, Elbasani ty të do”, raporton newsbomb.al.

Kujtojmë se kryeministri Edi Rama e “zhveshi” Ballën nga postet në qeveri. Madje duke bërë dhe një lëvizje që për shumë u konsiderua “e çuditshme”, Rama e çoi Ballën nga drejtues politik të Elbasanit në Fier.

Tifozët e kombëtares thonë se gjatë ndeshjes në stadium ka patur edhe thirrje “Rama ik”.

Kujtojmë se për ngritjen e dronëve gjatë ndeshjeve të futbollit ka rregulla të forta, ndërsa nuk dihet se kush e ka fluturuar këtë dron.

VIDEO:

Më shumë


spot_img
spot_img