Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

“Tatuazhet në të pasme ishin shumë të dhimbshme”, modelja tregon punimin që vetëm bashkëshorti e ka parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e famshme gjermane e tatuazheve, Juliane Forster ka folur me fansat e saj për tattoo-t e shumta që ka pikturuar në trupin e saj.

222169053 334333874900455 2495504045135983821 n

33-vjeçarja nga Oberndorf, Gjermani, bëri një bisedë të hapur në Instagram me pyetje-përgjigje, duke shuar kuriozitetin e ndjekësve, lidhur me tatuazhet që i mbulojnë pothuajse çdo pjesë të trupit.

Një nga fansat e pyeti modelen se sa orë punë kanë dashur për t’u bërë tatuazhet në trupin e saj. Ajo u përgjigj duke thënë se ka filluar që në moshën 18-vjeçare të pikturojë trupin dhe se ka shpenzuar deri tani 50.000 paund.

Screenshot 17 7

Më tej 38-vjeçarja zbuloi se ka një tatuazh të veçantë në trup, të cilin vetëm bashkëshorti i saj e ka parë, duke mos dhënë më tepër detaje.

Kur u pyet për tatuazhin që i ka dhembur më shumë, ajo tha se “punimet në të pasmet ishin shumë të dhimbshme”.

Julianne tregoi më pas një dizajn ‘Spider-Man’ që ka në të pasme, duke thënë se nuk është i vetmi punim i saj me superheronj.

222912143 365093678322361 5329184434221777878 n

Më shumë

spot_img