Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Tashmë e njeh gjithë bota, Marina dhe Visjani tërheqin vëmëndjen e vogëlushes ‘Ova’

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Mrekullia në qelinë numër 7’ është filmi i njohur turk, i cili po bën xhiron e botës këto ditë.

albsig

Së fundmi, aktori Visjan Ukcenaj dhe moderatorja Marina Vjollca kanë improvizuar një pjesë nga filmi, kur vogëlushja Ova shkon në burg dhe nga jashtë thërret ‘Lingo lingo’.

Mirëpo, duket se kjo ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të shikuesve, por edhe të vetë aktores së vogël.

Vogëlushja Nisa Sofiya Aksongur ka ripostuar në Instastory videon e tyre duke referuar emrin e Visjanit dhe Marinës.

Kujtojmë që filmi flet për historinë e një babai të sëmurë mendor dhe vajzës së tij. Ai akuzohet për vrasje dhe futet në burg pa faj. Vajza e tij e vogël vihet në kërkim të fakteve që do ta shpëtonin babain e saj. Emocioni që dy aktorët përcjellin me marrëdhënien e tyre të veçantë babë e bijë, ka përlotur të gjithë ata që e kanë parë filmin.

Screenshot_20200427-103841_Instagram-498x1024-1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img