Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Tapë” në timon, shoferi mbush kamioçinën me shalqinj dhe vërtitet në rrugë, del jashtë korsisë dhe rrezikon jetën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shofer i papërgjegjshëm ka rrezikuar jetën e tij dhe të tjerëve në autostradën Levan-Fier.

Siç shihet edhe në videon e publikuar në rrjete sociale, ai me kamioçinën e tij të mbushur me shalqinj disa herë humb kontrollin dhe nuk është në gjendje të ecë brenda korsisë.

Nuk dihet nëse shkak është ngarkesa e madhe apo shoferi është i dehur në timon, por video është vërtetë shqetësuese.

Më shumë

spot_img
spot_img