Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Tani prehet në paqe, nuk do qajë më”, ish-deputetja e LSI-së humb njeriun e shtrenjtë: Pushofsh e qetë o shpirt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish deputetja e LSI-së Silva Caka ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, gjyshen.

Është vetë Caka e cila përmes një postimi në rrjetet socialem jep lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj.

“Nënokja jonë u bashkua me yjet e saj dhe engjëjt tanë.

Jam e sigurtë që tashmë shpirti i prehet në paqe dhe nuk do qajë më, do jetë e lumtur.

Pushofsh e qetë o shpirt!”, shkruan Silva Caka krah fotos së gjyshes së ndjerë.

Më shumë

spot_img
spot_img