Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Tani një “bombë” e vërtetë, por shikoni si dukej Lei Kraja para se të bëhej e famshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndodh shpesh herë që të famshmit tanë të bëhen nostalgjikë dhe të ndajnë me ndjekësit e tyre foto të vjetra nga fëmijëra.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me moderatoren e sportit, Lei Kraja e cila në këto ditë të nxehta vere në vend të fotove hot me bikini ka vendosur që të publikojë një foto të Leit të vogël.

Nga ajo që po shohim në foto, moderatorja nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të jetë po e njëjta bukuroshe me ato tipare të thella si tani dhe dikur.

“Kam ende të njëjtën rrudhë. E njëjta fytyrë, përveçse isha më e bukur. Fakt, njëri nga veshët e mi është ende më i madh se tjetri. Dhe një sy vazhdon të jetë ndryshe nga tjetri”, shkruan Lei përkrah fotos së saj.

220359770 297632478783034 6248254009947783204 n

Më shumë

spot_img
spot_img