Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Tani mund të takohemi pa shqetësimin”, Kushi poston foton me nënën dhe bën thirrje: Ajo e ka kryer tashmë vaksinimin, ftoj çdo prind që t’i kushtojë rëndësi këtij procesi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi javën e ka nisur me nënën e saj.

Ajo ka publikaur një foto në rrjetet sociale, ku shihet nën shoqërinë e nënës së saj, teksa shkruan se ajo e ka kryer vaksinimën dhe tani mund të takohen pa shqetësim dhe frikë.

Teksa ka publikuar foton Kushi u ka bërë thirrje të gjithë nënave dhe prindërve që kanë mundësi të vaksinohen, t’i kushtojnë rëndësi kërij procesi.

“S’ka më mirë se ta nisësh javën në shoqërinë e mamit 😍 dhe në oborrin e saj, për të cilin është kujdesur me aq shumë dashuri.

Ajo e ka kryer tashmë vaksinimin dhe më në fund, ne mund të takohemi pa shqetësimin dhe frikën se mund të dëmtojmë shëndetin e njëra-tjetrës. Ndërkohë që vaksinimi po ecën me ritme shumë të mira, ftoj çdo prind që t’i kushtojë rëndësi këtij procesi dhe shumë shpejt të hedhim pas këtë periudhë të vështirë,” shkruan Kushi në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img