Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Tani kam dy princesha”, Granit Xhaka bëhet baba për herë të dytë, sjell foton më të bukur nga takimi i parë me vogëlushen e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka është bërë baba për herë të dytë.

Leonita, bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë princeshën e tyre të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Xhaka përmes një fotoje mjaft të bukur nga takimi I parë me vogëlushen e tij. 

Ashtu si dhe kishte lajmëruar më parë Graniti dhe Leonita kanë vendosur ta quajnë Laneya.

“Nuk kam vetëm një princeshë të bukur, tani kam dy”- shkruan Xhaka.

Kujtojmë se çifti Xhaka janë bërë prindër për herë të parë më 7 tetor 2019 me vajzën e tyre, Ayana.

Graniti dhe Leonita u fejuan në prill të 2015-s. Në korrik të 2017-s, ata kurorëzuan fejesën 2-vjeçare në martesë.

178372476 828659594715306 7383905769640002372 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img