Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Tani fillon spektakli! Këngëtarja e njohur futet të premten në shtëpinë e Big Brother

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Big Brother Vip” është kthyer në spektaklin më të ndjekur nga publiku shqiptar. Çdo javë në shtëpinë e famshme del një nga banorët, por futen gjithashtu edhe personazhe të reja, të cilët krijojnë miqësi dhe debate të ashpra me njëri-tjetrin.  

Mbrëmjen e kësaj të premte, burime për Kryefjala.com kanë pohuar se shtëpisë së “Big Brother”, do t’i bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama.

Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe “shpërthyese” ç’ka mund të shkaktojë “zhurmë” brenda shtëpisë. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim surprizat në spektalin e së premtes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img