Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Tani Edi Rama është i dënuar të qeverisë mirë ose përndryshe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alibia e Edi Ramës për drejtimin e “timonit” me rezultatin e deritanishëm që nxjerr PS bindshëm fituese të zgjedhjeve, rrëzohet.

Ramës s’i mbetet gjë tjetër, thotë gazetari Denis Dyrnjaja, veçse të qeverisë mirë.

“Tani Ed Rama nuk ka më asnjë alibi për qeverisjen e katër viteve të ardhshme. Është “i dënuar” të qeverisë mirë ose ndryshe shqiptarët do përdorin forcën e votës për ta çuar pas 4 vitesh aty ku çuan këtë herë Lul Bashën dhe Ilir Metën.

Zgjedhjet treguan se njerëzit këtu të vënë në provë dhe nuk janë aq të pavëmendshëm sa ç’duken përballë realitetit”, shkruan gazetari.

Më shumë

spot_img