Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

“Talo Çelën nuk do e shohim më asnjëherë”, Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Dyshoj se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ Artan Hoxha ngriti dyshime se i shumëkërkuari Talo Çela mund të jetë vrarë.

I pyetur në emisionin “Opinion” se çfarë nënkuptoi kur tha se “Talo Çelën nuk do e shohim më”, Hoxha tha se Çelës as nuk do i shohim më imazhin.

albsig

spring

“Dhe besoj që kjo gjë ka ndodhur pas momentit që Nuredin Dumani ka filluar të flasë..”, tha Hoxha ndër të tjera.

Pjesë nga biseda:

Cfarë kishe parasysh me faktin që imazhin e Talo Çelës nuk do e shohim më asnjëherë?

Hoxha: Unë kam dyshime se Talo Çelën nuk do të kemi më as ta intervistojmë, por as të shohim imazhin e tij.

Të jetë vrarë po thua?

Hoxha: Dhe besoj që kjo gjë ka ndodhur pas momentit që Nuredin Dumani ka filluar të flasë..

Unë dyshoj që nuk kemi për ta parë më. Uroj ta kem gabim këtë informacion por dyshoj se nuk do kemi mundësi ta intervistojmë më, siç bëri Taku

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img