Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Tallje me sistemin”, i dënuar me 27 vite burg, shqiptari zë faqen e parë të mediave të huaja, ja çfarë bën teksa është në burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bfc1bdb67c450ed9415daf9925ccfb5d

Një shqiptar, i cili është dënuar me 27 vite burg në Angi, për trafikim të lëndëve narkotike, përdor ilegalisht telefon.

Mediat e huaja shkuan se bëhet fjalë për shqiptarin me origjinë nga Shkodra Valjet Pepaj. Sipas Telegraph kjo është një tallje e madhe e sistemit të burgjeve nga ky shqiptarë i dënuar për trafikun e një sasie të madhe heroine.

Pepaj jo vetëm fliste ma familjarët, por kishte hapaur profile në rrjetet sociale ku fliste me gra të ndryshme dhe të cilave u tregonte se për katër vite do të dilte nga burgu.

Shqiptari publikonte foto nga burgu me rrobe të ndryshme.

Valjet Pepaj, u dënua në 2018 pasi pranoi akuzat për trafik të 50 kg drogë me vlerë 2 milion stërlina. Pepaj ishte kreu një organizate kriminale shqiptare që po përpiqej të shtrinte influencën e vet në tregun e drogës.

cfcc.jpgccc-1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img