Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Talentin e Olsi Bylykut e zbuloi Monika Kryemadhi kur ishte te LRI-ja

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar mbrëmjen e sotme se deputetja e PL, Monika Kryemadhi ishte ajo që ka zbuluar e para talentin e Olsi Bylykut.

Kjo pasi Olsi ishte pjesë e kampit të të rinjve të LRI, ku Monika e ka dalluar si talent dhe më pas ia ka propozuar Besit, i cili bashkëpunoi për një kohë të gjatë me Olsin dhe pas kësaj u ribashkuan si kapitenë të “Zemër Luana”.

“Personi i parë që ka zbuluar Olsin si talent, ka qenë Monika Kryemadhi. Olsi ka qenë tek kampi i LRI dhe Monika më ka thënë: Kam një djalë jashtëzakonisht të talentuar dhe më ka prezantuar me Olsin dhe ka vazhduar rrugëtimi i përbashkët.”, ka thënë Kallaku.

Më shumë