Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Taksa për Rrugën e Kombit, Braçe: Kryeministri po negocion me koncesionarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe deklaroi se kryeministri Edi Rama po negocion me kompaninë koncesionare në bazë të neneve përkatëse për taksën e rrugës së Kombit.

“Sot është tamam në kohën ku po negociohet sipas neneve të qarta në kontratë dhe sot jemi në kohën kur qeveria dhe kryeministri vetë po negocion me kompaninë koncesionare pikërisht mbështetur në nenet. Zgjidhja është kjo që po negociohet dhe me kompaninë në bazë të neneve të kontratës”, deklaroi Braçe në Ora News.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img