Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

“Taksa më të ulëta?”, Basha nxjerr ‘zbuluar’ Ramën: Gënjen, paguhet më shtrenjtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Basha ka përgënjeshtruar deklaratat e Edi Ramës në lidhje me taksat më të ulëta për bizneset.

 

Me anë të një video të postuar, Lulzim Basha ka thënë se shqiptarët paguajnë 97% më shumë taksa, teksa ka shtuar se e vetmja mënyrë shpëtimi është bashkimi me PD-në.

POSTIMI:

Kush dëgjon Edi Ramën të flasë për taksa më të ulëta, e di se ai gënjen paturpësisht!

97% e shqiptarëve paguajnë më shumë taksa.

Me taksën e re të ndërtesës bizneset po paguajnë 2-4 herë më shtrenjtë.

E vetmja zgjidhje për shpëtimin e çdokujt që refuzon të grabitet nga qeveria dhe bashkia është bashkimi me PD dhe alternativën tonë për taksat më të ulëta në rajon.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img