Takohen krerët e qeverisë, Ruçi, Tahiri, Braçe dhe Ahmetaj hyjnë te “Vila 30”

Publikuar tek: politike, më 10:07 11-12-2015 Takohen krerët e qeverisë, Ruçi, Tahiri, Braçe dhe Ahmetaj hyjnë te “Vila 30”

Takim mes krerëve të qeverisë.

Kreu i Grupit Parlamentar të Ps Gramoz Ruçi, kreu i Grupit Parlamentar të LSI Petrit Vasili, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj si dhe deputeti Erjon Braçe kanë hyrë në “Vila 31” ku kanë mbërritur edhe dy krerët e qeverisë, shefi i kabinetit Edi Rama, si dhe kreu i LSi, Ilir Meta. Pjesë e këtij takimi është bërë edhe kreu i PDIU Shpëtim Idrizi në koalicion me të majtën.

Është bërë e udhës tanimë që krerët e koalicioneve të mbajnë takime çdo javë të “Vila 31” në kuadër të "impulseve të reja".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013860940933228
array(1) { ["section"]=> string(78) "takohen-kreret-e-qeverise-ruci-tahiri-brace-dhe-ahmetaj-hyjne-te-vila-30-27502" }