Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Takimi Meta-Berisha pas marrëveshjes Rama-Basha, Monika Kryemadhi zbulon prapaskenat: Ja çfarë i ka thënë Meta ish-kryeministrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zbulon për herë të parë arsyen se pse ish-kryetari i LSI Ilir Meta takoi Sali Berishën menjëherë pasi u arrit marrëveshja Rama-Basha.

Kryemadhi e ftuar në studion e Sokol Ballës tha se Meta e ka takuar Berishën për ta falenderuar për kontributin që ish-kryeministri ka pasur në arritjen e krizës.

Më tej Kryemadhi zbulon se Berisha ka ndikuar në arritjen e marrëveshjes Rama-Basha.

Kryemadhi: Ilir Meta ka vajtur te Berisha pasi është nënshkruar marrëveshja. Dhe ka vajtur për ta falenderuar Berishën që u arrit një gjë e tillë sepse edhe doktori ka pasur ndikim në arritjen e marrëveshjes.

Balla: Pra ju thoni se Berisha ka pasur ndikim?

Kryemadhi: Besoj se po se Berisha ka experience në politikë…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img