Takimi i veçantë, Mimi Kodheli mblidhet me shoqërinë e shkollës fillore (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 18:10 04-01-2018 Takimi i veçantë, Mimi Kodheli mblidhet me shoqërinë e shkollës fillore (FOTO)

Ish-ministrja e Mbrojtes Mimi Kodheli ka bërë një takim të veçantë me shoqërinë e shkollës fillore këtë fillim viti.

Në një foto të postuar nga miqtë e saj shkruhet: “3 janar 2018, kafja e parë e vitit 2018, me shokët dhe shoqete shkollës fillore Kosova”. Edhe pas kaq vitesh miqtë e vjetër vazhdojnë të takohen dhe të mbajnë miqësi. 

26653548_10156838118913765_1996104061_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Marku takim me kreun e Gjykatës se Lartë, zbardhet diskutimi
Ironia therëse e Vasilit: Shëndetësia e këtij kryeministri të sëmurë pa shërim vdiq »
Article Logic
Execution time: 0.010577201843262
array(1) { ["section"]=> string(82) "takimi-i-vecante-mimi-kodheli-mblidhet-me-shoqerine-e-shkolles-fillore-foto-105427" }