Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Takimi i Ramës me homologët e ballkanit, Berisha tregon pse munguan disa: S’deshën t’u ngjiten pleshtat

spot_img

Lajme të ngjashëm

munguan se nuk deshen t’ u ngjiten pleshta ne narkoshtetin e Norieges, i vetem ne Europe dhe ne bote! sb

Më shumë


spot_img
spot_img