Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Takimi i papritur, Erion Veliaj shfaqet në krah të Zv.Sekretarit amerikan të shtetit, në Uashington

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku Erion Veliaj takon në Uashington zv.Sekreatrin amerikan të shtetit, Matthew Palmer.

“Shumë i lumtur që takova Zv/Sekretarin e Shtetit, Matthew Palmer në Washington, DC!  Qytetet janë një platformë e shkëlqyer bashkëpunimi dhe inovacioni. Po përpiqemi që Tirana të jetë jo vetëm një urë-lidhëse në rajon, por edhe të bashkëpunojmë me kryebashkiakët në SHBA dhe qytetet tona simotra, teksa përgatitemi për #EuropeanYouthCapital2022”, shkruan kryebashkiaku i Tiranës.

Pak ditë më parë, Erion Veliaj ndau dhe një tjetër foto nga një takim që kishte bërë në SHBA me ish-ambasadorin e SHBA në Shqipëri Aleksandër Arvizu.

187678089 10159472417246926 6953058973238049077 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img